www.EnergyInformation.ir image banner 02

با توجه به گستردگی شبکه اطلاعات و داده های انرژی، جهت تسهیل دسترسی کاربران به داده های مدنظر، پایگاه جستجوی داده ها طراحی شده است. این پایگاه با توجه به نوع نیاز، سلیقه و کاربران چهار امکان جستجو را فراهم نموده است:

جستجوی سریع محتوا: با نوشتن هر کلمه کلید واژه در این قسمت ، کلیه مطالب مرتبط با آن کلید واژه به صورت فهرست وار در اختیار کاربر قرار گرفته، و کاربر با مشاهده اطلاعات می تواند مطالب مدنظر خود را دنبال کند.

موتور جستجوی اطلاعات و داد ها: با وارد کردن تعدادی از کلید واژه ها و با انتخاب گزینه های جستجو، موارد را یافته و بر اساس انتخاب کاربر مرتب می نماید.

پایگاه اطلاعات و داده ها: از شاخه درختی سمت چپ صفحه جهت دسترسی به حجم وسیعی از اطلاعات و داده ها بهره می گیرد. کاربر با کلیک کردن بر روی هر شاخه اصلی، می تواند اطلاعات دسته بندی شده در ذیل شاخه را به صورت مرتب مشاهده و داده های مدنظر خود را انتخاب نماید.

سامانه سفارش داده ها و اطلاعات انرژی: امکان سفارش داده ها، اطلاعات، گزارشات، انجام پروژه ها، اجرای طرح ها و سایر خدمات را برای کاربران فراهم می نماید. کاربران با سفارش اطلاعات خود می توانند از هزینه، زمان و الزامات دسترسی به داده ها و اطلاعات ویژه بهره مند شوند.

هدف از ایجاد این قسمت، ساده سازی دسترسی به داده های موجود در وب سایت بوده و اینکه بتوانیم رضایت مشتریان را جلب کرده و از هرگونه سردرگمی احتمالی در وب سایت اجتناب گردد. با پر کردن فرم، پاسخ شما در حداقل زمان ممکن ارسال خواهد شد.

جستجوی سریع محتوا

سفارش اطلاعات در صورت نیافتن مقاله مورد نظر
نام و نام خانوادگی (*)
Invalid Input
شماره ملی (*)
شماره ملی غلط است
پست الکترونیکی (*)
Invalid Input
شماره همراه (*)
Invalid Input
تلفن ثابت (*)
Invalid Input
نام اطلاعات و داده های سفارشی (*)
Invalid Input
شرح مفصل داده ها و اطلاعات موردنیاز
Invalid Input
کد ورود امن (*) کد ورود امن
Invalid Input
لطفا کد بالا در این داخل کادر مستطیلی وارد شود!