درباره ما

 

تاریخ ما راهنمای وب سایت چشم انداز خدمات ما ارزش ها و مأموریت  برنامه های اصلی توسعه
اهداف ما قوانین و مقررات حقوق مؤلف رضایت مشتری تضمن کیفیت اصول دانش بنیان
قانون دسترسی آزاد به اطلاعات          

اهمیت و جایگاه بخش انرژی در معادلات اقتصاد، سیاسی و اجتماعی ایران، ما را بر آن داشت تا یک پرتال فراگیر انرژی برای ارایه خدمات متنوع انرژی ایجاد نماییم. گروه مؤسسین این شبکه انرژی، متشکل از کارشناسان خبره انرژی، متخصصین علمی و فعالان این بخش می باشند. هدف از ایجاد شبکه اطلاعات انرژی، ارایه خدمات ویژه به گروه های مختلف می باشد که بویژه می توان به مراکز علمی و پژوهشی، کارشناسان و فعالین بخش انرژی، شرکت های مشاور، شرکت های پیمانکار، مراکز کسب و کار، مراکز سیاستگذاری و تصمیم گیری بخش انرژی اشاره کرد.

هدف اصلی ارایه خدمات در 8 بخش اصلی زیر به مخاطبان است:

توضیحات: بنرهای تبلیغاتی وبسایت را از این قسمت دانلود کنید.

همچنین اغلب مجوزهای الزامی و غیر الزامی برای فعالیت های شبکه از نهادهای رسمی کشور اخذ شده است که از جمله می توان به مجوزهای زیر اشاره نمود

ردیف نام مجوز مشاهده مجوز
1 مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران مجوز
2 مجوز در زمینه تجارت الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت جمهوری اسلامی ایران مجوز ایی نماد
 
برنامه پنجساله توسعه وبسایت تدوین شده است که بعد از اخذ فیدبک های لازمه از اوایل 2016 اجرا خواهد شد و هدف تبدیل این پرتال به مرجع نخست اطلاعات انرژی در ایران و منطقه خواهد بود. علاوه بر مطالب فارسی، بخش انگلیسی و در آینده عربی وبسایت نیز تکمیل خواهد شد.
 
 EnergyADver 01
الزامات فعالیت وب سایت 
شبکه اطلاعات انرژی بعنوان یک وب سایت مستقل و وابسته به بخش خصوصی الترام خود را به رعایت کلیه قوانین و مقررات کشور از جمله حفظ حقوق مؤلف، حفظ اسرار کشور ابراز نموده و کلیه فعالیت انتشار داده ها در راستای پردازش اطلاعات منتشر شده توسط نهادهای رسمی کشور یا سازمان های بین المللی می باشد. همچنین ما خود را ملزم به رعایت قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات نموده و چنانچه به هر دلیل اشتباهی در ارائه داده ها بدون استناد و یا مراجع غیر اصل بروز نماید، خود را متعهد به تصحیح اشتباه و پوزش خواهی از زیان دیده می دانیم.